18.12.2020

Wygrana naszych siatkarek

Siatkarki z Czaplinka

W niedzielne popołudnie 13 grudnia br. nasze kadetki gościły zespół UKS POMORZANIE Szczecin. Było to starcie drugiej i trzeciej drużyny ligi wojewódzkiej kadetek. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu obu drużyn rozegranym w Szczecinie, również dzisiejszy mecz dostarczył sporo emocji. Pierwszy set lepiej rozpoczęła drużyna gości, wygrywając 25:16. W drugiej partii to nasze dziewczyny przejęły inicjatywę zwyciężając 25:20. Trzeci set to szybka przewaga Pomorzanek i zwycięstwo 25:12. W secie czwartym, lepiej rozpoczynają nasze dziewczyny, co daje wygraną 25:18. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu obu drużyn, również teraz o losach meczu decydował 5 set. Tutaj bardzo dobra gra naszego zespołu i pewne zwycięstwo do 8 i tym samym 3:2.

Gratulacje dla wszystkich zawodniczek za dzisiejsze spotkanie.