09.06.2020

„Złote Gody państwa Kazimiery i Andrzeja Krzemińskich z Miłkowa”

„Złote Gody państwa Kazimiery i Andrzeja Krzemińskich z Miłkowa”

Państwo Kazimiera i Andrzej Krzemińscy obchodzili  jubileusz „Złotych Godów. Przeżyli wspólnie przeszło 50 lat i otrzymali od prezydenta RP Andrzeja Dudy Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

21 marca 1970 roku stanęli na ślubnym kobiercu. W dniu 6 czerwca br. Burmistrz Czaplinka Marcin Naruszewicz uroczyście wręczył Jubilatom medale przyznane przez Prezydenta. Dostojnym Jubilatom Burmistrz wręczył także upominkowy kosz, pamiątkowy dyplom.

W małżeństwie, jak w życiu - czas mija szybko i nie wiadomo kiedy okazuje się, że za nami już 50 lat... Wieloletni związek to wspólne życie na dobre i na złe: rozwiązywanie problemów, przeżywanie smutków i kryzysów, ale też niezapomniane chwile szczęścia. Wspólne pół wieku to dowód wzajemnej miłości oraz zrozumienia istoty związku małżeńskiego. To wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych, którzy zakładają rodziny.

Szanownym Jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności i szczęścia na dalsze lata wspólnego życia.

Autor: Małgorzata Fedorowiat-Nowacka -kierowniku Urzędu Stanu Cywilnego w Czaplinku